Yurt Dışında Eğtim

İstanbul Medipol Üniversitesi'nin, Harvard ve USF gibi dünyanın farklı noktalarındaki saygın eğitim kurumlarıyla yaptığı anlaşmalar çerçevesinde öğrenciler bir kısım lisans ve lisansüstü derslerini yurtdışında alabilirler. Stajlarını yurt dışında yapmak isteyen başarılı öğrencilerimiz ABD'de Silikon Vadisi'nde bulunan önemli kurumlarda akademik staj yapma fırsatına da sahip olabilirler. 

Bu aynı zamanda öğrencilerimizin yabancı dillerini geliştirmelerini ve yurt dışındaki araştırma laboratuvarlarını deneyimlemelerini sağlar, uluslararası öğrencilerle birlikte ve farklı bir kültür ortamında bulunarak global bir vizyon elde etmelerine yardımcı olur. Üstelik öğrencilerimiz bütün bu imkanlara dönem kaybetmeden, aksine dönem ders yükünü azaltarak ulaşabilirler.

Konuyla ilgili detaylı bilgiyi bizi 444 85 44 numarlı çağrı merkezimizden arayabilir veya Kavacık Kampüsü'müzde 10-26 Temmuz 2017 tarihleri arasındaki Tanıtım Günleri'mize katılarak ilgili bölümlerin öğretim görevlilerden alabilir, merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz. 

 
Daha fazlası için telefon numaranızı bırakın sizi arayalım