CANLI DESTEK
Medipol’lü olmak
yarınlara hazırlanmaktır.

Haberler

Medipol Türkiye'nin En İtibarlı Sağlık Markası Seçildi
Medipol, 2016 yılının sağlık sektöründeki en itibarlı markası seçilerek ‘The One Awards’ ödülünü kazandı.


Marketing Türkiye ve Akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin kazananları belli oldu. Medipol, 2016 yılının sağlık sektöründeki en itibarlı markası seçilerek ‘The One Awards’ ödülünü kazandı.


Törende Medipol Eğitim Sağlık Grubu adına ödülü alan, Medipol Üniversitesi Hastanesi Medikal Direktörü Prof. Dr. O. Gazi Yiğitbaşı, yaptığı konuşmada “Türkiyede öne çıkan bütün markalar gibi biz de Medipol grubu olarak sadece 75 milyon ülkemiz insanına değil aynı zamanda 300 milyona yakın nüfus içeren bölge ülkelerine de hizmet etme hedefindeyiz. Bu açıdan bakıldığında bölge barışının ne kadar önemli olduğu açıktır. Umarım en kısa zamanda bu sıkıntılı günler geride kalır ve hepimizin önü açılır.” Marketing Türkiye ve Akademetre’ye de teşekkürlerini ileten Prof. Dr. Yiğitbaşı, “Bu vesileyle, Medipol markası olarak başarımızın Marketing Türkiye ve Akademetre yetkililerinin yapmış oldukları böylesi objektif bir değerlendirmeyle takdir edilmesi bizi onurlandırmıştır. Emeği geçen herkese ve bu başarıyı oluşturan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Hepinize sağlıklı günler diliyorum” diye de belirtti. 


ÖNEMLİ BİR REFERANS MERKEZİ

Sağlık sektöründe itibarını artıran marka olarak ödüllendirilen Medipol, Türkiye’nin en fazla branş sayısına sahip sağlık grubu olarak biliniyor. Medipol Eğitim ve Sağlık Grubu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek için, koruyucu/iyileştirici sağlık hizmetlerinde yaptığı büyük yatırım ve atılımlarıyla dikkat çekiyor. Sahip olduğu modern mimari, akıllı bina teknolojisi ve ileri tıbbi donanımı ile hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli bir referans merkezi sayılan Medipol Eğitim Sağlık Grubu’nun bu başarısı The One Awards ödülü ile taçlanmış oldu.

 
Daha fazlası için iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım