CANLI DESTEK
Medipol’lü olmak
yarınlara hazırlanmaktır.

Haberler

Medipol’de bahar rüzgârı
İki gün süren İMÜFEST’19’a katılan yaklaşık 10 bin öğrenci, Haluk Levent, Yalın ve Tuğçe Kandemir konserleriyle unutulmaz anlar yaşadılar.

İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencileri tarafından düzenlenen İMÜFEST’19’ Kavacık Güney Kampüste gerçekleştirildi. 2 gün süren festivalde Türk Rock müziğinin güçlü sesi Haluk Levent, pop müziğin sevilen isimlerinden Yalın ve popun yükselen yıldızı Tuğçe Kandemir öğrencilere keyifli anlar yaşattılar. Festivalin ilk gününde yaklaşık 3 saat sahne alan Haluk Levent “Sevenler Ağlarmış”, “Yollarda Bulurum Seni”, “Ankara”, “Elfida”, “Aşkın Mapushane” ve “Anlasana” gibi sevilen parçalarını öğrenciler için seslendirdi. Festivalin ilk gününde Levent’in yanı sıra DJ Yiğit Karataş ve DJ Batıhan Tanrıkulu performans sergiledi.

10 BİN ÖĞRENCİ YALIN ŞARKILARIYLA EĞLENDİ

Yaklaşık 10 bin öğrencinin katıldığı İMÜFEST’19 pop müziğin sevilen isimlerinden Yalın konseriyle sona erdi. Repertuvarı ve sahne enerjisiyle dikkatleri üzerine çeken Yalın, öğrencilerimize keyifli anlar yaşattı. Yalın, yaklaşık 2 saat süren konser boyunca ‘Olmasa da olur’, ‘Zalim’, ‘Cumhuriyet’, ‘Tatlıyla Balla’, ‘Keyfi Yolunda’ ve ‘Küçücüğüm’ gibi sevilen şarkılarını seslendirdi. Öğrencilerimizin Türk Müziği performansı da sergilediği festivalin kapanış gününde ayrıca Tuğçe Kandemir ve DJ Hakan Akkuş sahne alarak müzik dolu saatler yaşattı.

 
Daha fazlası için iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım