CANLI DESTEK
Medipol’lü olmak
yarınlara hazırlanmaktır.

Haberler

2017, Medipol’ün büyüme ve başarı yılı oldu
Medipol, 2016’da olduğu gibi 2017’de de LYS şampiyonlarının adresi oldu. Öğrenci sayısının 25 bin bandını aştığı 2017’de büyümeyi başarı ve gelişme takip etti. TÜBA Genç Bilim İnsanı (GEBİP) Ödülü geçen yıl olduğu gibi bu sene de Medipol’den bir akademisyene verildi. TÜBA Uluslararası Akademi Ödülü ise Fen ve Mühendislik Bilimleri kategorisinde Medipol’e geldi.

Bir hocamızın ‘Bilime Yön Veren 100 Türk’, diğerinin ise ‘Türkiye’nin 10 Başarılı Genç İnsanı’ arasında gösterildiği 2017’de bir başka akademisyenimiz ise TÜSEB’in ‘Aziz Sancar Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödülü’ne layık görüldü. Yıl içinde TÜBİTAK’ın Ar-Ge projelerinde üst sıraları zorlayan Medipol, öte yandan hem halk oylamasında hem de Marketing Türkiye listesinde ‘Türkiye’nin En Başarılı Sağlık Markası’ ilan edildi.

'Türkiye’nin en itibarlı sağlık markası Medipol'

Marketing Türkiye ve Akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin kazananları belli oldu. Medipol, 2016 yılının sağlık sektöründeki en itibarlı markası seçilerek ‘The One Awards’ ödülünü kazandı.

Haberin Linki

 
Daha fazlası için iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım